• Tüm Kategoriler
  • Neden Led Havuz Lambası Kullanmalıyız ?

   LED Havuz Işıklarına İhtiyacınız Olan 7 Neden

      
   Bahçelerinde yüzme havuzu olmayı kim hayal etmez? Birçok insan bu rüyaya ulaşmak için her şeyi yapar. Sen onlardan biri misin? Yakında kendi havuzunuzu kurmayı mı planlıyorsunuz? O zaman aydınlatmayı düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Doğru havuz aydınlatması ile yeni su cennetinizden daha da fazlasını elde edebilirsiniz.
   Havuz aydınlatması geceleri yüzmek için yararlıdır. Bu, gece geç saatlerde bile turlarınızı yüzmenizi sağlar. Ayrıca, aydınlatılmış bir yüzme havuzu olağanüstü bir göz alıcıdır. Bahçenizde ekstra ambiyans sağlar. Kendinizi komşularınızdan, arkadaşlarınızdan ve aile üyelerinizden kıskanç görünümlere hazırlayın…
   Lütfen dikkat: havuz aydınlatmasının kurulumu tehlikesiz değildir. Bu nedenle, bu çalışmanın bir uzman tarafından yapılmasını öneririz.

   Yüzme havuzunda aydınlatma
   Önce güvenlik! Havuz aydınlatması satın aldığınızda, IP değerini dikkatlice kontrol edin. Bu iki sayı size kir ve sıvılara karşı koruma düzeyini söyleyecektir. Güvenlik nedeniyle, su altı aydınlatması daima IP değerine sahip olmalıdır - mümkün olan en yüksek derecelendirme.
   Mağazamızdaki tüm sualtı aydınlatmasının IP değeri 68'dir. Bu, seçiminizi güvenle yapabileceğiniz anlamına gelir.

   Teklifimiz iki gruba ayrılmıştır: gömme ve yüzeye monte noktalar. Yüzeye monte edilen noktalar genellikle havuzlarda kullanılır. Yüzme havuzları için gömme yerler tavsiye ediyoruz . Bunlar yüzme havuzunun duvarlarına sorunsuz bir şekilde inşa edilebilir ve yaralanma riskini ortadan kaldırır.
   Yüzme havuzu ışıkları satın alırken, RGB LED spotları dikkate değer. Renkli ışıkların hayranı olmasanız bile , RGB değer katabilir. Noktalara açık mavi bir renk tonu vererek, suyun doğal rengi ve duvar kaplaması vurgulanacaktır. Tabii ki, her zaman yeşil, sarı, kırmızı veya mor gibi daha az ince bir renk seçebilirsiniz.

   Şüphesiz, tüm havuz içi aydınlatma ürünlerini web mağazamızda uygun bir havuz armatürü bulacaksınız . Ama kaç tane almalıyım? gerekli olan aydınlatma miktarını montaj için gerekli olan tüm ölcüler lümen gerenleri ışık rengi ve bir çok konuda  müşteri temsilcimiz ile iletişime gecerek bilgi alabilirsiniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

   Havuz etrafında aydınlatma
   Havuz aydınlatmasını düşündüğümüzde, öncelikle havuz duvarlarındaki sualtı ışıklarını düşünüyoruz. Ancak çoğu yüzme havuzu bitkiler, sanat eserleri veya güneşlenme terasları ile çevrilidir. Aydınlatma da buraya yerleştirilebilir.
   Zemin lekeleri veya bahçe direkleri yüzme havuzunuzun konturlarını vurgulamak için mükemmeldir. Yüzme havuzu veya teras çevredeki alandan daha yüksekse, bu yükseklik farkını vurgulamak için dolaylı aydınlatma (su geçirmez LED şerit ile) kullanabilirsiniz

   Yüzme havuzunun yanında su özelliği veya özel bir tesis var mı? Bunu pim üzerinde bir nokta ile vurgulayabilirsiniz . Bu noktaların çoğunun ayarlanabilir bir kafası vardır, bu da doğru yöne bakmayı kolaylaştırır.
   Başka bir ipucu: havuz aydınlatmasını bahçe aydınlatmasına bağlamak uygun olabilir (örneğin, ev otomasyonu yoluyla). Bu, aydınlatmayı kontrol etmeyi çok daha kolay hale getirir. Buna ek olarak, havuz kapağı etkinleştirildiğinde otomatik olarak sönen havuz lambaları gibi her türlü ekstra özellik vardır 

   Yüzmek için zamanınızı gündüz saatleriyle sınırlandırdıysanız, bir havuza sahip olmanın eğlencesinin yarısını kaçırdınız. Ama hiç kimse zifiri karanlık bir havuzda yüzmek istemez. Derin ucunda neler gizlenebilir kim bilir? Işık yayan bir diyot (LED) havuz lambası eklemek, geceyi aydınlatır ve iki kat eğlenmenizi sağlar. Ve yeni evler arayan bataklık canavarlarını uzaklaştırın.
   LED havuz ışıklarına yükseltmek, geleneksel aydınlatmaya kıyasla ne kadar tasarruf edeceğiniz de dahil olmak üzere, düşünmediğiniz birkaç avantaj elde etmenizi sağlar. Ayrıca, kolay ve eğlenceli. Mevcut seçeneklerin gökkuşağının tadına bakın ve gün boyu güneş bittikten sonra bile yüzmenin tadını çıkarın.
   led havuz lambalari


   Bir LED Havuz Lamba Nasıl Çalışır?

   Kalabalık bir uçuşta insanların veya otobüs koltuklarının aksine, tüm ampuller eşit yaratılmaz. Bir LED havuz ışığının akkor ampulden nasıl daha üstün olduğunu anlamak için bazı yeni terminolojiler öğrenmeyi ve biraz kendinizle matematik yapmayı gerektirir.
   Tüm ampuller ışık üretmek için enerji kullanır. Bu kullanıma watt denir ve bir ampulün genel verimliliğini derecelendirmenin geleneksel yoludur, çünkü doğrudan enerji maliyetine bağlıdır.
   Örneğin 100 watt'lık bir akkor ampul, ışık üretmek için iç filamandan akan elektriği ve biraz daha fazla ısı kullanır. Çalıştığı her saat için 100 watt enerji kullanır. Bunu enerji sağlayıcınızın şarj ettiği watt oranıyla çarpın ve bu ışığı açık bırakmanın size maliyeti ne kadar olduğunu bileceksiniz.
   Bir ampul seçiminde watt değerini en büyük faktör yapmak, havuzunuzu istediğinizden biraz daha sönük tuttuğunuz veya paradan tasarruf etmek için aydınlatmayı tamamen atladığınız anlamına gelir.

   LED havuz ışıkları oyunu değiştirdi. LED'lerin filamanı yoktur ve aslında küçük, ışık atan yarı iletkenlerdir. Elektrik akımı , LED'i aydınlatan bir mikroçipten geçer . Parlaklığını ve kullanım ömrünü arttırırken, serin tutmak için yerleşik ısı emicilere sahiptirler.
   Enerji verimliliğindeki artış, watt değerinin bir ampulün gerçekte sağladığı ışıktan daha az önemli olduğu anlamına gelir

    

   1. Parlak Işıklar


   Bir ampul tarafından üretilen görünür ışık lümen cinsinden ölçülür . Yaşam için aydınlatma tasarlayan insanlar, lümenlerin algılanan parlaklığı nasıl etkilediğine veya belirli bir ışığın çıplak göze ne kadar parlak göründüğüne dair çok gerginler.
   Ancak laboratuvar dışındakiler için, bir ışık kaynağı tarafından üretilen lümenler kabaca eski okul akkor lambalar için tanıdık standartlara eşit olabilir Bu 100 watt'lık ampul 1,400 ila 1,750 lümen atarken, daha küçük, daha sönük bir 40 watt'lık ampul yalnızca 450 lümen üretir. 100 watt akkor ampul arkadaşımızla aynı 1.400-1.750 lümeni atan LED havuz ışığı sadece 14-20 watt kullanabilir. Bazı LED ışıklar 5.400 lümen kadar bile sağ.

   2. Daha Az Enerji ve Isı


   Düşük watt gücü nedeniyle, bir LED havuz lambası benzer bir akkor ampulün gücünün bir kısmını kullanır.
   Ampul başına düşük enerji kullanımı ve yerleşik ısı emiciler daha parlak ışık üretirakkorlarla güvenli bir şekilde mümkün olabilir. 30 watt'lık bir LED havuz lambası, yüksek enerji kullanımı veya potansiyel olarak tehlikeli ısı olmadan 200 watt'lık bir akkor ampulle aynı parlaklığı üretebilir.
   Azalan ısı, LED'in akkor ampulden daha uzun süre dayanacağı ve sık sık conta bakımı ihtiyacını da azaltacağı anlamına gelir.

   3. Dünyanızı Renklendirin


   Bir dalış yaparken ehliyet fotoğrafına kim bakmak ister? Akkor ışığın sarılıklı ışıltısı bir kitapla kıvrılmış rahat bir akşam için mükemmel olabilir, ama bir ruh hali ayarlamaya çalışıyoruz , dostum.
   LED havuz lambaları bir gökkuşağı renginde mevcuttur. Bazı ışıklar, renk düzeninizi birkaç dokunuşla özelleştirmenize izin veren uygulamalarla eşleşir. Diğerleri hızlı bir değişim için geçmeli ışık filtreleri kullanabilir.Ve havuzunuzda renk kullanabileceğiniz tüm yolları düşününVe Super Bowl sırasında yüzebileceğiniz yerde yaşayabileceğiniz kadar şanslıysanız, takımınızın renklerini bırakın geceyi Aydınlat.  Belki de muhalefetin tuzlu hayranları için bir çocuk havuzu hazırlayın.
   Renkli maceralarınızı özel günlerle sınırlamanız gerekmez. Her havuz zengin bir akuamarin renk manzarasıyla daha davetkar görünüyor, ancak günlük olarak mor veya vermillion sulara dalmak istiyorsanız, bunun için gidin.


   4. “LED” olmadan “Dayanıklı” Yazamazsınız


   Bir havuz yükseltmesi için zor kazanılmış hamurunuzu yerleştirdiğinizde, ister yeni bir havuz filtresi ister DIY yunusların 'n' gökkuşağı zemin duvar resmi olsun, sürmesini istersiniz. Enerji verimliliği gibi uzun ömürlülüğün de LED havuz ışıklarının gerçekten parladığı bir alan olduğunu öğrenmekten memnun olacaksınız.
   Ortalama akkor ışığınızın ömrü yaklaşık 3veya4 ayken. Ancak, daha az enerji kullanırken aynı miktarda (veya daha fazla) ışık üreten bir LED havuz ışığının yararlı ömrü 5 illa 8 yıldır
    led havuz anpüleri

   5. Daha Düşük Kullanım Maliyetleri


   Bir havuza sahip olmak size oldukça kuruşa mal olabilir. 2018'de Amerika Birleşik Devletleri'nde havuz bakımı aylık ortalama 190 $ 'dır. Neden her şekilde tasarruf etmiyorsun?
   Çok daha düşük ortalama watt değeri sayesinde, bir LED havuz lambasının çalışması sadece günde birkaç kuruşa mal olurken, akkor ampul günde 1 dolara mal olabilir . Her LED havuz ışığını bir yatırım olarak düşünün. Önünüzde biraz daha fazla ödeme yapacaksınız, ancak enerji tasarrufu sayesinde harcadığınız parayı çabucak telafi edeceksiniz.
   Ayrıca indirimlerden daha fazla tasarruf da kaçırmayın. Yaşadığınız yere bağlı olarak, yerel veya eyalet hükümetiniz enerji tasarruflu aydınlatmaya yükseltme için nakit iadeleri önerebilir. Yerel servisinize danışın.

   6. Gündemi Güvenliğe Alın


   Estetik ve ekonomi, LED havuz ışığını kendileri için oldukça cazip bir yükseltme haline getirir. Havuz içine ve dışına millet için daha fazla güvenlik ekleyin ve mutlaka satın almalısınız.
   NE? Işıklar insanların görmesine yardım eder mi? Tamam, biliyoruz, tam olarak haber değil. Ancak bir LED havuz ışığını özel kılan daha yüksek frekanstır. Işığı insan gözü tarafından akkor ışıktan daha parlak ve mavidir.
   Örneğin , sokak lambalarında LED'ler kullanıldığında bu bir sorun olabilir . Ancak havuzunuzda bu, daha az ışıkla yeterli aydınlatmayı alabileceğiniz anlamına gelir.
   Havuzunuzun çevre düzenlemesinin bir parçası olarak harici LED aydınlatma eklemeyi unutmayın. Havuzunuz bir süpernova gibi aydınlatılmışsa, ancak bahçenizin geri kalanı karanlıksa, havuzun dışındaki insanlar nereye gittiklerini görmekte sorun yaşayabilir. Bir denge kurun ve işleri estetik olarak hoş ve güvenli tutun .
    

   7.Aydınlatmaya Ulaştınız


   Bir LED havuz ışığı veya üçü, yüzmenin büyük şemasında küçük bir satın alma olabilir. Ancak çok yönlülüğü, dayanıklılığı ve verimliliği ile bu minimum yatırımdan büyük bir getiri sağlarlar.LED'ler, bence, havuzunuzu aydınlatmak, paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak ve sadece daha fazla eğlenmek için açık seçimdir. Gölgelerden çıkın ve geceyi havuz kenarındaki mutluluğunuzun bir parçası haline getirin.   Diğer Tüm Havuz Aydınlatma Armatürlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.
    https://www.ehavuzmarket.com/havuz-aydinlatma-pmk80

   12.01.2020

   Diğer Haberler

   Havuz Yapım Malzemeleri Havuz Bakım Malzemeleri  

   Tatil sezonunun olmazsa olmaz aktiviteleri arasında yer edinen yüzmenin hem eğlenceli hem de güvenli şekilde icra edilebileceği havuzların birtakım standartlara uygun olması gerekir. Aksi halde havuz için
   güvenilirlik riskli hale gelir ve insan sağlığı açısından ideal olmayan havuzlardan dolayı hastalıklar ve rahatsızlıklar baş gösterir. Bu da, hem havuzlu işletmeler hem de havuzlu villaya malik kişiler açısından
   kabul edilebilir durum değildir havuz kimyasal malzemeleri  bellidir. 

    

   Havuz Malzemeleri


   Havuz Ekipmanları

   Havuz Pompa

   Ekolojik Havuz Sistemleri

   Havuz Filtreleri

   Havuz Merdivenleri

   Havuz Test Ekipmanları

   Havuz Lambaları


   Led Havuz Ampulleri

   Led Havuz Lambaları

   Sıva Üstü Aydınlatma

   Havuz Trafoları 12 Volt

   Süs havuzu lambaları

   Krom Havuz Lambaları

   Havuz Izgara


   14,5 Cm Havuz Izgara

   19,5 Cm Havuz Izgara

   24,5 Cm Havuz Izgara

   Havuz Savak Köşe 20-45

   Havuz Savak Köşe 20-90

   Havuz Kenar Profili
   Havuz Kimyasalları

   WTR Havuz Kimyasalları

   Selenoid Havuz Kimyasalları

   Gemaş Havuz Kimyasalları

   Wtr Havuz kimyasal paketleri

   Sln Havuz kimyasal paketleri

   Kostik Sodyum Hidroksit
   Havuz Robotları

   M200 Havuz Robotu

   S200 Havuz Robotu

   M400 Havuz Robotu

   M500 Havuz Robotu

   Wawe 50 Havuz Robotu

   Wave 100 Havuz Robotu
    
    
   Kurumsal
   Hakkımızda

   Havale Bildirim Formu

   Sıkca Sorulan Sorular

   Mağazamız

   Bize Ulaşın
   Alışveriş
   Güvenli Alışveriş

   Kargo ve Teslimat

   Banka Hesaplarımız

   Alışveri Sepeti

   Üyelik Hakkında
   Hizmetler
   Satış Sözleşmesi

   Gizlilik ve Güvenlik

   Ödeme ve Teslimat

   İptal ve İade Şartları

   Kişisel Veriler Politikası
   Üyelik
   Üye Girişi

   Yeni Üyelik

   Sipariş Takipi

   Müşteri Hizmetleri

   Kampanyalı Ürünler


    
   0 (850) 888 11 48 | 0 (252) 333 00 48
   info@ehavuzmarket.com
   Atatürk Cd. Sütlü Mevkii ,22/D Deva Havuz Yalıkavak/Bodrum/Muğla, Türkiye
    
    
   Copyright 2018 © www.e-havuzmarket.com Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.