• Tüm Kategoriler
  • S300i Dolphin havuz robotu temizleyici kampanya bilgi

   Maytronics S300i Dolphin havuz robotu temizleyici

    
   Ürün adı
   S300i Yunus robot temizleme havuzu.
   Uygulama
   Savvy havuzu sahibi için tasarlanan S300i, spesifik havuz şekli ve yüzey tipi için mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için akıllıca herhangi bir havuza adapte olan kullanımı kolay bir havuz robotu temizleyici. Havuz sahipleri, kullanıcının göz önünde bulundurduğu akılda kalıcı bir tasarım ve basit bir operasyonun keyfini çıkaracak.
    

   Bu havuz robotunu pazardaki diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir?


   Havuz sahipleri, dolphin havuz  robotlarının yeteneklerine daha da kolaylık ve özgürlüğe sahip oldukları söylenen bir üst sınıf robot ile yeni bir havuz temizleme deneyimine geçecekler. Dolphin S300i'yi son teknoloji ürünü çok fonksiyonlu güç kaynağı ile kontrol edin veya temizleme programlarını kurmak ve manuel navigasyon da dahil olmak üzere uzaktan kumanda etmek için akıllı telefonunuzda veya tabletinizde MyDolphin uygulamasını kullanın. 
    

   Dolphin havuz robotları Yükleyiciye sağladığı önemli fayda nedir?


   Dolphin bayileri, kolayca kurulabilen, kullanımı kolay basit ve tüm havuz tiplerinde çalışan kaliteli bir ürünün tadını çıkarmaya devam edecektir. Yerel satış ve hizmetlere odaklanan ve Dolphin markasının çevrimiçi devalüasyonuna karşı güçlü bir duruşa sahip olan bir tedarikçiyle uğraşmanın rahatlığıyla ürün kategorisinin sürekli büyümesinden yararlanmak mümkün olacak.

   Dolphin havuz robotu Son kullanıcıya ne gibi önemli fayda sağlıyor?


   MyDolphin app kontrolü, kullanıcılara üstün havuz temizleme kabiliyetleri sunmak için söylenir. Çok hafif ağırlık ve hızlı su bırakma özelliğine sahip olan Dolphin S300i'nin kullanımı kolaydır. Kullanıcılar kaba pislik veya ince kir almak için iki filtreleme seçeneği arasından seçim yapabilir. Çift etkili fırça hareketi ve PowerStream Hareketlilik Sistemi, zemini, duvarları ve su hattını spotlessly clean bırakarak, tüm yüzeylerde kapsamlı bir fırçalama yaparak etkili bir havuz kapsamı sağlar.


   Dolphin havuz robotu Ürün ek avantajlar sağlıyor mu?


   PowerStream Hareketlilik Sistemi gelişmiş navigasyon özelliği sunar. Patent bekleyen çok yönlü su akışı, duvarlar ve su hattı boyunca etkin temizlik ve gelişmiş navigasyon kontrolü için her türlü dikey yüzey üzerinde sabit tutuş sağlar.
   Çok Fonksiyonlu Enerji Tasarrufu Güç Kaynağı, kullanıcının temizleme döngüsü ve modunu seçmesine olanak tanır. Basit bir dokunmatik ekran kontrolü ile başlangıç ​​gecikmesini veya haftalık zamanlayıcıyı ayarlayabilirsiniz.
   Çok Katmanlı Filtre, kaba, ince ve çok ince kirlerin aynı anda ayrılması ve filtrelenmesi ile etkili, tıkanmayan filtreleme sağlar. Ünite kolay temizlik için kenetlenir.
   Ürün hafiftir, kaldırmak ve kullanmak kolaydır. Ergonomik tasarımı ve hızlı temiz su bırakması, robotu havuzdan kolayca çıkarmanıza yardımcı olur.
   MyDolphin uygulaması,ile  robotunuzu havuzun belirli bölümlerini temizlemeye yönlendiren manuel navigasyon da dahil olmak üzere, uygun temizleme programı kurulumu ve operasyonel kontrol imkanı sunar.
   Dolphin'in döner kablosu, karışık kabloları sonsuza kadar ortadan kaldırır. dolphin havuzun etrafında gezindiğinde, dönme dolabı, kablonun serbest ve net kalmasını sağlar, böylece havuzun tamamı kapsanabilir.
   Öne çıkmasını sağlayan herhangi bir tasarım / yapım / uyum unsuru var mı?
   Ürün, kanıtlanmış güvenilirliği sayesinde huzur verir. Maytronics, robotlu havuz temizleyicilerinde dünya lideri ve sertifikalı ISO9001 uluslararası kalite standartları tarafından yapılmıştır.

   Ek bilgi


   Maytronics, havuz sahiplerinin ve kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve daha keyifli kılmak için gayret göstermektedir. Şirketin amacı saf, temiz, güvenli ve rahatlatıcı bir havuzun istisnai bir deneyimini sağlamaktır. 
   1983'ten başlayarak, şirket otomatik elektronik havuz temizleme teknolojisine öncülük etti. Günümüzde Maytronics, teknolojik yenilik, tasarım ve güvenilirlik için sürekli yeni standartlar belirleyen pazar lideri olmaya devam etmektedir. Şirket, 30 yılı aşkın bir süredir, tüm yüzme havuzları için robot temizleme çözümleri geliştirmektedir.


    

   04.02.2017

   Diğer Haberler

   Havuz Yapım Malzemeleri Havuz Bakım Malzemeleri  

   Tatil sezonunun olmazsa olmaz aktiviteleri arasında yer edinen yüzmenin hem eğlenceli hem de güvenli şekilde icra edilebileceği havuzların birtakım standartlara uygun olması gerekir. Aksi halde havuz için
   güvenilirlik riskli hale gelir ve insan sağlığı açısından ideal olmayan havuzlardan dolayı hastalıklar ve rahatsızlıklar baş gösterir. Bu da, hem havuzlu işletmeler hem de havuzlu villaya malik kişiler açısından
   kabul edilebilir durum değildir havuz kimyasal malzemeleri  bellidir. 

    

   Havuz Malzemeleri


   Havuz Ekipmanları

   Havuz Pompa

   Ekolojik Havuz Sistemleri

   Havuz Filtreleri

   Havuz Merdivenleri

   Havuz Test Ekipmanları

   Havuz Lambaları


   Led Havuz Ampulleri

   Led Havuz Lambaları

   Sıva Üstü Aydınlatma

   Havuz Trafoları 12 Volt

   Süs havuzu lambaları

   Krom Havuz Lambaları

   Havuz Izgara


   14,5 Cm Havuz Izgara

   19,5 Cm Havuz Izgara

   24,5 Cm Havuz Izgara

   Havuz Savak Köşe 20-45

   Havuz Savak Köşe 20-90

   Havuz Kenar Profili
   Havuz Kimyasalları

   WTR Havuz Kimyasalları

   Selenoid Havuz Kimyasalları

   Gemaş Havuz Kimyasalları

   Wtr Havuz kimyasal paketleri

   Sln Havuz kimyasal paketleri

   Kostik Sodyum Hidroksit
   Havuz Robotları

   M200 Havuz Robotu

   S200 Havuz Robotu

   M400 Havuz Robotu

   M500 Havuz Robotu

   Wawe 50 Havuz Robotu

   Wave 100 Havuz Robotu
    
    
   Kurumsal
   Hakkımızda

   Havale Bildirim Formu

   Sıkca Sorulan Sorular

   Mağazamız

   Bize Ulaşın
   Alışveriş
   Güvenli Alışveriş

   Kargo ve Teslimat

   Banka Hesaplarımız

   Alışveri Sepeti

   Üyelik Hakkında
   Hizmetler
   Satış Sözleşmesi

   Gizlilik ve Güvenlik

   Ödeme ve Teslimat

   İptal ve İade Şartları

   Kişisel Veriler Politikası
   Üyelik
   Üye Girişi

   Yeni Üyelik

   Sipariş Takipi

   Müşteri Hizmetleri

   Kampanyalı Ürünler


    
   0 (850) 888 11 48 | 0 (252) 333 00 48
   info@ehavuzmarket.com
   Atatürk Cd. Sütlü Mevkii ,22/D Deva Havuz Yalıkavak/Bodrum/Muğla, Türkiye
    
    
   Copyright 2018 © www.e-havuzmarket.com Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.